• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erkan Mühendislik ve İnşaat

Adres :

Hürriyet Mahallesi Ezine Caddesi No: 2/f Ezine/çanakkale Çanakkale » Ezine

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkan Kaçar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

erknkcr49@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 451 87 49

Whatsapp 2:

0 (537) 457 35 05

Whatsapp 3:

0 (537) 451 87 49

Whatsapp 4:

0 (537) 457 35 05

Erkan Mühendislik ve İnşaat

İnşaat ve Mühendislik olarak Çanakkale Ezine de hizmet vermekteyiz. Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Bulunduğumuz lokasyonda çok uzun zamandır faaliyette bulunmakta olan firmamız göstermiş olduğu hassasiyetle, portföyü ile ve hizmet anlayışı ile beraber parmak ısırtan sonuçlara imza atmaktadır.Şuan itibariyle pek çok alanında lider konumda bulunan firmamız sektörün nabzını tutmaktadır. Böylece pek çok firma içinde bir referans noktası oluşturmaktayız.
Değerlerimiz arasında, müşteri odaklı çalışma ilkesi, çevre dostu, insan dostu ve topluma olan sevgimiz ile birlikte güvenli markalar arasında en zirvede yer alma isteğini, sıkça dile getirmekteyiz.
Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.
Erkan Mühendislik ve İnşaat firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerde hem yüksek kalitenin elde edilmesi hem de sektörün en uygun fiyatları ile işlem gerçekleştirilmesi için doğru bir analiz çalışması gerçekleştiriyoruz. Firmamızın yüksek muhasebe çalışmaları sayesinde en doğru hesaplamaları yaparak hizmet ve fiyat eğrisini en mantıklı doğrultuda kuruyoruz. Çanakkale şehrinin ihtiyaç duyduğu tüm mimarlık hizmetlerini karşılarken hiçbir noktada eksiklik bulunmadan kaliteyi oluşturan bir sistematik ile hizmet veriyoruz. Bu sayede kentimizde her gün daha fazla müşteriye ulaşma şansını elde ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR