• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Erol Döşeme ve Koltuk Tamiri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Erol

  • firma fb

Ero Döşeme ve Koltuk Tamiri olarak koltuk tamiri,koltuk yüz değişimi,koltuk kaplama,deri koltuk kaplama,koltuk yenileme,alanında İstanbul Başakşehirde hizmet vermekteyiz.

Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekilde mobilya sektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.

Firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet sunan en önemli firmalardan birisidir. Konya bölgesinde bu konuda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Sizlerin bu ilgisi firmamızın çok daha büyük işler yapması konusunda en büyük teşviğimiz olmaktadır. Çok daha hırslı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekte ve arttırmaktayız.

Özellikle firmamızın bu alanda en uygun fiyatları sunabilmesi de sizlerin tercihlerini etkilemektedir. En kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunan firmamız bunun yanında en uygun fiyatlar ile bunları size sunabilmektedir. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmekte ve ilgi görmekteyiz. Firmamız konusunda uzman olan çalışanları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde sizlere kaliteli bir mobilya hizmeti sunmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR