• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eroğlu Perde

Adres :

Altıağaç Mahallesi 205 Caddesi 43/a Mamak Ankara Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Er

E-Posta Adresi :

mesuter4486@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 124 50 63

Whatsapp 2:

0 (554) 124 50 63

Whatsapp 3:

0 (551) 404 69 38

Eroğlu Perde stor,jaluzi,zebra,korniş montajı,korniş takma,perde tamiri,özel dikim perde,uygun fiyat perde,ucuz perde satışı,ve çeyizlik perde olarak Ankara Mamak ta hizmet vermekteyiz.

Eroğlu Perde firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR