• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ert Reklam

Adres :

Deniz Mah Karanfil Sok No : 5 Derince Ko Kocaeli » Derince

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Eryürek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@ertreklam.com

Whatsapp 1:

0 (532) 407 50 68

Whatsapp 2:

0 (532) 407 50 68

Whatsapp 3:

0 (532) 460 95 84

Firmaya Mesaj Gönder

Ert Reklam

Kocaeli Mobil Led Ekran, Kocaeli Tasarım,Kocaeli İmalat, Kocaeli Montaj, Kocaeli Mobil Led Ekran Kiralama
ERT Reklam olarak işimiz, reklam veren adına fark ve fayda yaratmak.
15 yılın deneyiminden yola çıkarak, kreatif, ekonomik, geri dönüşümü yüksek çalışmalara imza atıyoruz.
Yaratıcı tasarımlarımızın yanı sıra avantajlı medya satın alma hizmeti sunuyoruz.
ERT Reklam olarak vizyonumuz, çevreyle dost, %100 yerli üretim, kaliteli ışık kaynaklarımızın evlerinize, bahçelerinize, oyun alanlarına, parklara, restoranlara, alışveriş merkezlerine, kafelere, barlara ulaşmasını sağlamaktır.
Biliyoruz ki, her müşterinin ihtiyacı ve beklentileri farklı. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda butik imalat yapmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, müşterilerimizin maliyetini azaltmak, ama kaliteden ödün vermemek, bunları yaparken insana, emeğe ve çevreye özenli olmak en büyük vizyonumuzdur.
ERT Reklam, hizmet verdiği kurum, kuruluş ve firmalara entegre çözümler üreterek reklam ve tanıtımını yapmayı, marka, hizmet ve ürünlerin değerini yükselterek satış ve karşılığını arttırmayı, hedefine odaklanıp, bu süreçte kullanılabilecek, her türlü mecrayı etkili ve hedef kitleye ulaşan mesajlarla iletmektedir.
Bünyesinde topladığı çeşitli reklam unsurları ile bütün bir tanıtım kampanyasını üstlenerek profesyonel anlamda sonuca ulaşmaktadır.
Tecrübeli kadrosu ve birikimi ile hizmet verdiği sektörlere her açıdan tam bir ajans hizmeti vermektedir. Hazırlanan çalışmalar tecrübeli elemanlarımız tarafından hayata geçirilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR