• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ertuğrul'un Taş Konakları

Adres :

Kıyıkışlacık Mah.zeytinlikuyu Sokak No: 130-131-132 Bodrum/muğla Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nergiz Çelik

E-Posta Adresi :

nergis1982celikk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 266 60 69

Whatsapp 2:

0 (537) 286 54 30

Whatsapp 3:

0 (533) 151 89 81

Firmaya Mesaj Gönder

Ertuğrul Un Taş Konakları firması olarak birinci misyonumuz sürekli olarak kendimizi yenileyerek müşterilerimize turizm-konaklama alanındaki en kaliteli hizmeti ulaştırabilmektir. Bu misyonumuz sayesinde Ertuğrul Un Taş Konakları firmamız günümüze kadar gelmeyi başarmış ve bu süreç içerisinde de birçok başarıyı hanesine yazdırmıştır. Sürekli olarak kendimizi geliştirme misyonumuzun gerçekleştirilebilmesi için ise sürekli olarak turizm-konaklama sektöründe oluşan yeniliklerin, gelişmelerin takibini gerçekleştirmekteyiz. Eğer var ise eksiklerimizi tamamlamakta yok ise Muğla şehrinde sunmuş olduğumuz hizmetin üzerine yenilikler ekleyerek müşterilerimizi sürekli olarak memnun etmeye çabalamaktayız.

Ortak değerlerimize sahip çıkmakta ve ülkemizi kalkındırmak adına sürekli olarak üretim faaliyetleri içerisinde yer almaktayız. Kaliteyi kaybetmeden ve güvenilir olma sorunu yaşamadan hizmetlerimizi sunmakta ve bünyemizde yer alan çalışan kadromuzun da tüm haklarını en güvenli şekilde korumaya özen göstermekteyiz. İnsan ilişkilerinde başarılı, saygılı ve hoşgörülü olmayı amaçlayan Ertuğrul Un Taş Konakları firmamız, maddi ve manevi değerlere son derece önem vermektedir. Hizmetlerimizde dürüstlük ve doğruluk ilkelerine yer veren firmamız, aynı zamanda da kaliteli işlemleri sağlamak amacı ile gelişmektedir.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR