• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eryaman Mercan Mobilya

Adres :

Yavuz Selim Mahallesi 12. Cadde No: 9/117 Pasaj Eryaman Avm Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Kaynaknair

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

nairhatice@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 674 88 60

Sektörün öncü kuruluşlarından birisi olan Ankara Eryaman Mercan Mobilya, hiçbir zaman kalitesinden ödün vermiyor. Hizmetimizde ki başlıca ilkelerimiz kalite, güven, müşteri memnuniyeti olduğu için bu amaçlara uygun ilerliyoruz. Yürüdüğümüz yolda hedefimize ulaşmış olmamıza rağmen durmuyor ve çalışmaya devam ediyoruz. Hem yurt içi hem de yurt dışı mobilya sektörünün öncüsü olmak bizi gururlandırıyor.

Hedefimize uzun zaman önce ulaşmış olmamıza rağmen hiç durmaksızın yenilikleri ve gelişmeleri de takip ederek daha iyi olmak için yürüyoruz. Dünya üzerinde ki teknolojik gelişmeleri yakından inceliyor ve kullanmaya çalışıyoruz. Teknolojinin nimetlerinden faydalanarak hem kalitemizi arttırıyor hem de zamandan tasarrufu sağlıyoruz.

Tüm bunların yanı sıra müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni ile yaptığımız işte uzman ekip arkadaşlarımızın tecrübeleri sayesinde sorunsuz hizmet veriyoruz. Çalışanlarımızın sunduğu hizmetin garantisini veriyoruz. Gerek bizim hayal gücümüz ile tasarladığımız mobilyaları, gerek kendi istediğiniz ve hayalini kurduğunuz mobilyaları temin edebilirsiniz. Özel üretim olarak adlandırdığımız ürünlerimizin ayrıcalığını yaşayacağınıza inanıyoruz. Kişiye özel konforu ile bütün ürünlerimizin benzersiz olduğunu düşünüyoruz. Şimdiye kadar aldığımız geri dönüşler işimizde ne kadar başarılı olduğumuzun en büyük kanıtı. Sitemize girerek beğendiğiniz ürünlerin siparişini verip hızlı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kargo hizmetimiz de son derece güvenilir şekilde sağlanmaktadır. Yakın mesafelerde aynı gün içerisinde ürünleriniz elinize ulaşmaktadır.

Sizler de zirvede yer alan firmamızdan hizmet almak istiyorsanız, şubemize bekliyoruz.

mercanmobilya.com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler