• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Es-diva Epilasyon ve Güzellik Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurcan Toprak

Kaliteli hizmetlerimizle müşterilerimizden yoğun talep gören firmamız Es-diva Epilasyon ve Güzellik Merkezi birmilyonnokta.com un üyesidir. İzmir güzellik merkezi firmaları arasında gerek merkezimizdeki hizmetler, gerek uygun fiyatlarımız ve gerekse müşteri memnuniyetini sağlamadaki başarımız müşterilerimizin bizleri tercih etmesinde en büyük etkenlerden biridir. Merkezimizde müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetler; lazer epilasyon, kaşa tasarım işlemleri, cilt bakımı, dudak renklendirme, dövme silme, kalıcı makyaj işlemleri, altın oran kaş tasarımı, gözenek sıkılaştırma ve dermapen işlemleri olarak sayılabilir.

Firmamızda müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet konusu önemli iki konudur. Tüm işlemlerimizde kullandığımız ürünler birinci kalitede ürünlerdir. İnsan sağlığına zarar vermeyen ürünler kullanıyoruz. Merkezimizde çalışan ekip arkadaşlarımızın tamamı gerekli eğitimleri almış, deneyimleri olan uzman kişilerdir. Merkezimizde hijyene çok önem verilmektedir. Her kullanımdan sonra ürünlerimiz gerekli tüm temizlikten geçmektedir. Uygulamaların yapıldığı odalarımız da her müşteri sonrası temizlenmektedir.

Merkezimiz uzun zamandır sektöre emek veren ve başarılı çalışmalarıyla sektörde öncü vasıflı bir firma olmuştur. Her zaman müşterilerimiz için daha iyiyi yapma çabası içinde çalışmalarına devam etmektedir. Sunduğumuz hizmetlerimiz için uyguladığımız fiyatlar mümkün olan en uygun fiyatlardır. Zaman zaman yaptığımız kampanyalarla da fiyatlarımız daha da cazip hale gelmektedir. Bizleri whatsapp hattımızdan ulaşabilir bilgi ve randevu alabilirsiniz. Sizleri daha bakımlı ve daha iyi bir görünüme kavuşmanız ve sağlıklı bir cilde sahip olmanız için merkezimize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR