• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Es Pati Köpek Eğitim Merkezi

Adres :

Muttalip Koyunlar Mahallesi Harman Sokak No: 36 Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Türker - Mustafa Akın

E-Posta Adresi :

mustafaakin_26@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 502 60 07

Whatsapp 2:

0 (554) 397 77 08

Can dostlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyan Es Pati Köpek Eğitim Merkezi birmilyon.com üyesidir. Köpeklerinize istediğiniz eğitimler uzman arkadaşlar eşliğinde verilmektedir. Eğitim süresi boyunca merkezimizde köpeklerinizin barınma ihtiyaçları özenle karşılanmaktadır. Çeşitli ödül mamalarıyla eğitim süreci hızlandırılmaktadır. Kullandığımız mamalar birinci sınıf kalitededir. Eğitim sürelerimiz her cinse ve yaşa göre değişmektedir. Köpeğinizi ne kadar küçük yaşta merkezimize getirirseniz eğitim verimi de buna paralel olarak daha çok olacaktır.

Verilen eğitimlere köpek sahipleri de eşlik ettirilir. Bunun nedeni ise bu pozitif eğitimden köpek ve sahibinin ortak verim alabilmesidir. Ayrıca sahibi gözetiminde verilen eğitimler hem bize olan güveninizi arttıracak hem de köpeğinizin hiçbir zarar görmediğini göreceksiniz. Aynı zamanda bu eğitim süresince sahibinden ayrı kalmayan köpekleriniz içinde terk edilmişlik sendromu olmayacaktır. Bu da eğitimden daha çok verim almamızı sağlayacaktır.

Köpekler yaşamınızda sizlere eşlik edecek minik dostlardır. Bizim vereceğimiz eğitimler sizin aranızdaki bağın kuvvetlenip size sadık kalmasını amaçlamaktadır. Bu hem sizin için hem de minik dostunuz için konforlu bir yaşam alanı sağlayacaktır.

Eskişehir’de köpek eğitim sektörüne girdiğimiz zamandan itibaren hedefimiz, hizmet kalitesini sürekli arttırmak olmuştur. Bu amaç doğrultusunda köpeklerinize eğitim vermenin yanı sıra evcil hayvan bakımı, 7/24 pet otel gibi hizmetleri de sizlere sunmaktayız. Aynı zamanda pet market hizmetlerimizden de yararlanıp evcil hayvanlarınızın her türlü ihtiyaçlarını temin edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR