• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Esas Hafriyat

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uğur Günüç

  • firma fb
  • firma instagram

Hafriyat işleri ve makinaları sayesinde insan gücü ile yapmanın mümkün olmadığı ya da aylar, yıllar sürebilecek işlerin üstesinden çok hızlı şekilde gelebilmektedir. Teknolojinin gelişmesinin bir neticesi olan hafriyat alanında her gün yenilikler devam etmekte, daha farklı makinalar geliştirilmekte ve bu da hafriyat araçlarıyla daha fazla iş gurubunda çalışma olanağı sağlamaktadır. Kayseri Melikgazi faaliyet gösteren Esas Hafriyat firmamız ile bizler uzun yıllardır birbirinden profesyonel işlere imza atıyor, başta inşaat olmak üzere pek çok sektörden müşterilerimizin bireysel ve kurumsal taleplerini karşılıyoruz. Yıllar önce bölgemizde eşsiz işlere imza atmak niyetiyle çıktığımız yolda kısa sürede başarılı sonuçlar ortaya çıkardır ve farkımızı fark ettirerek Karaman’ın en çok tercih edilen hafriyat şirketi olmaya devam ediyoruz.

Kayseri /Melizgazi hafriyatsektöründe çalışmalarımıza devam ederken çok geniş bir araç filosuna sahibiz. Araçlarımızın tamamı en kaliteli markalara ait, en yeni modeller olup işlevsellikleri ileri düzeydedir. Bakımları zamanında yapılan araçlarımız donanım yönünden bütün gereksinimlere sahiptir. Bu da bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarını başarıyla karşılayabilmemizi sağlıyor. Her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşmamızı kolaylaştırıyor.

Esas Hafriyat olarak modern araçlarımızı alanında yetişmiş, sertifika sahibi, kendini geliştirmeye sürekli devam eden bir kadroya teslim ediyoruz. Deneyim sahibi operatörlerimiz ile en zorlu projelerin dahi rahatlıkla üstesinden gelmeyi başarıyoruz. Uygun fiyata iş makinesi kiralama, kayseri melikgazi hafriyat firmaları,kayseri melikgazi temel kazı işleri,kayseri melikgazi alt yapı çalışması,kayseri melikgazi parke döşeme ustası,kayseri melikgazi duvar örme ustası,kayseri melikgazi su borusu döşeme,kayseri melikgazi sıhhi tesisat borusu döşeme,kayseri melikgazi temel dolgu işleri,kayseri melikgazi bahçe düzenleme firmaları,kayseri melikgazi kilit taş döşeme ustası,kayseri melikgazi taş döşeme firmaları,ve daha fazlasını yapabiliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR