• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esdiamond Estetik ve Güzellik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sena Yılmaz

Günümüzde gerek öz güvenimizi yüksek tutmak gerekse kendimizi olan beğeni duygusunu arttırmak amaçlı estetik ve güzellik merkezlerini sık sık ziyaret etmekteyiz. Fakat bunu yaparken internet veya kulaktan dolma bilgilerle gittiğimiz estetik salonları hüsrana uğratmış haberlere konu olmuştur. Bundan dolayı yaptığımız işin farkındayız. Öncelikli olarak hayati tüm önlemleri almakla mükellef olduğumu iyi biliyoruz. Güzellik merkezi diye gittiğimiz fakat aynaya dahi bakabilecek cesareti bulamayacak hale gelebiliyoruz. Bu sonuçların yaşanmaması adına sizleri merkezimize beklemekteyiz.

Müşterilerimize gerek hizmet sırasında gerek hizmet sonrasında farklı veya beklenmedik bir komplikasyon gerçekleşmediği sürece herhangi bir sorun yaşanmaması adına tüm önlemler alınmaktadır. Bizler müşterilerimize daha detaylı ve istemiş olduğu operasyonlarla alakalı tüm bilgileri vermekte ve mutlaka onay alınmaktadır. Firmamız tarafından en uygun fiyat garantisi sağlanmaktadır. İşletmemiz müşteri gizliliğine önem vermekte kesinlikle müşterilerimizin bilgileri 3. Şahıslarla paylaşılmamaktadır. Müşterilerimizin memnun ayrılması işletmemizin motivasyonunu arttırmaktadır. Bu artışla beraber Sakarya estetik ve güzellik çalışanlarımız da motive olmakta ve işlerine dört elle sarılmaktadırlar.

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde almış olduğumuz memnuniyet bizi gururlandırmaktadır. Bunun yanı sıra işletme içerisinde planlı çalışmalar yapılmakta her müşterimize ayrı ayrı yaşanılabilecek en küçük bir olumsuzluk detaylı anlatılmaktadır. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak amacıyla personelimiz ayrı yönetim ayrı canla başla çalışmalarını yürütmektedir. İşletmemizde sizlere özel çıkarılan raporlarla ve cilt analizleriyle hizmetlerimiz desteklenmektedir. Böylelikle müşterilerimizle istemiş olduğu yapıyı tam anlamıyla iletmiş oluruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR