• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eskişehir Koltuk Yıkama Espak Koltuk Yıkama

Adres :

Eskişehir Tepebaşı Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Demirci

E-Posta Adresi :

espakkoltukyikama@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 711 28 39

Eskişehir Koltuk Yıkama Espak Koltuk Yıkama firması olarak eskişehir koltuk yıkama,eskişehir koltuk yıkama firmaları,eskişehir koltuk yıkama hizmeti,eskişehir koltuk yıkama fiyatları,eskişehir temiz koltuk yıkama,eskişehir yerinde koltuk yıkama,eskişehir halı yıkama firmaları,eskişehir halı yıkama hizmeti,eskişehir halı yıkama fiyatları,eskişehir temiz halı yıkama hizmeti,eskişehir yatak yıkama firmaları,eskişehir yatak yıkama hizmeti, vb. hizmetler vermekteyiz.

Hizmet sunumunda kullanılan yeni sistemler ile kaliteyi artırmayı ve nitelikli bir hizmet ortaya koymayı hedefleyen firmamız, ekip ruhuyla hareket eden deneyimli personel eliyle bu hedefe ulaşmış bulunmaktadır.Koltuk Yıkama ,Oto Koltuk Yıkama sektöründe daha fazla müşteriye ulaşarak güçlü bir yapı olma hedefiyle yola çıkan firmamıza bu yolda eşlik eden kavramlar arasında etik, kalite, eğitim, müşteri odaklılık, hızlı çözüm, yeniliğe açık olmak ilk sıralarda yer almaktadır.

Espak Koltuk Yıkamasektöründe müşteriye en uygun fiyatlı hizmeti kaliteden ödün vermeden ulaştırma misyonuyla hareket eden firmamız için bu amaca hizmet eden çeşitli analiz çalışmaları oldukça önemlidir. Hizmet üretiminde kaynak kullanımı ve bütçe hesaplamalarından personel seçimine tüm aşamalar stratejik bir şekilde planlanıp uygulanarak en uygun fiyatlı çözümlere ulaşılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR