• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esma Alican Yapı Dekorasyon

Adres :

- Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Muhammet

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 642 59 25

Whatsapp 2:

0 (535) 848 71 10

Firmamız Esma Alican Yapı Dekorasyon, birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmaktadır. Bursa iç dekorasyon alanında ön plana çıkan firmamız tecrübe sahibi ekiple çalışmaktadır. Ekibimiz uzun zamandır bu sektörde yer alır. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle doğru, güvenilir ve kaliteli çalışmalar yapmaktayız. Sizler de ihtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda firmamızla iletişime geçebilir, çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Yapı dekorasyon alanında farklı birçok çalışma yapılmaktadır. Bu çalışmalar müşterinin isteği ve yapının durumuna bağlı olarak değişir. Bizler geniş kapsamlı hizmet vermekteyiz. İç dekorasyon her ne kadar basit görünse de aslında oldukça etkilidir. Eğer dekorasyonda hata yapılırsa oda içerisinde hoş olmayan, göz yoran görüntü sağlanır. Bu nedenle tüm çalışmalar büyük bir titizlikle yapılmalıdır. Ekibimiz gerekli özeni ve dikkati çalışmalara gösterir. Tecrübe sahibi ekibimiz titizlikle ilerlettiği bu çalışmaları bütçe dostu fiyatlarla kullanıma sunmaktadır.

Firma olarak kaliteli malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli, kullanışlı, uzun ömürlü malzemelerle en iyi çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Boya ve badana yapıyoruz. Tavan tasarımı ve duvar tasarımı yapabiliyoruz. İç dekorasyonun kapsadığı çalışmaları müşteri odaklı gerçekleştiriyoruz. Tecrübe sahibi ekibimizle verdiğimiz bu hizmetlerden güvenle faydalanabilirsiniz. Bizler çalışmalarımızı zamanında tamamlamaya özen gösteriyoruz. Zamanında tamamlanan çalışmalarımız sayesinde zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Uzman kadromuzla iletişime geçerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Ekibimiz her zaman sizin için uygun çalışmaları gerçekleştirmeye özen gösterecektir. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle en iyi çalışmaları sunmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR