• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Eşrefoğlu Organizasyon Kır Düğün Bahçesi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Gür

reklam logosu

Evlilik, her insanın gerçekleştirebileceği en önemli anlardan biridir. Bu özel ana duyulan hassasiyet her konuda kılı kırk yarmak beraberinde getirmektedir. Böyle zamanlarda çiftler bu özel anlarını mekan, ikramlar, müzikler ve diğer organizasyonlarla destekleyerek etkileyici olmayı hedefler. Konya Eşrefoğlu Organizasyon Kır Düğün Bahçesi olarak bu saydığınız tüm maddelere tek bir isim olarak karşılık verebilmekteyiz. Sizler için özel olan her an bizim için de son derece özeldir. Bu anlarınızda sizlere özenle eşlik edebilmekten her zaman mutluluk duyduk. Dilediğiniz dizaynda bahçemizi şekillendirdik. En güzel fotoğraf karelerinizin içerisinde yer almayı başardık.

Bahçemiz sizler için farklı konseptlerde süslenmektedir. Bizlerle yapacağınız görüşmelerde sizlere sunduğumuz seçenekler arasından seçiminizi yapabilir, dilerseniz bambaşka seçeneklerle bizlere yardımcı olabilirsiniz. Masaların düzeni sizlerin isteklerine göre şekillenebilmektedir. Misafirlerimiz en çok nasıl rahat edecekse biz onu yaparız. Güler yüzlü çalışanlarımızla da bu özel gününüzde yerimizi almaya istekliyiz. Müzik listelerinizi kendiniz oluşturabilir, dilerseniz müzisyenlerimize de bırakabilirsiniz.

Bu zamana kadar milyonlarca ‘evet’ sesi bahçemizde yankılandı. Engin tecrübelerimiz ve sunduğumuz kaliteli hizmetle bahçemiz de büyük evetleri hak etti. Önceden yaptıracağınız rezervasyonlar sizlere daha da kolaylık sağlayacaktır. Fiyat bilgisi için lütfen bize ulaşın. Bahçemize kadar gelirseniz sizlere daha detaylı bilgi verebilme şansına sahip olabiliriz. Misafirlerimizin memnuniyetiyle adımız kulaktan kulağa kısa sürede duyuldu. Gelin siz de en güzel ‘evet’ sözünüzle bahçemizi şenlendirin.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR