• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Este Güzellik Salonu

Adres :

19 Mayıs Mahallesi 603 Sokak No16 Muhabbetala Sitesi Tekkeköy Samsun Samsun » Tekkeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Şipşak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

muratsipsak06@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 677 32 02

Whatsapp 2:

0 (530) 677 32 02

Este Güzellik Salonu

Güzellik salonu, cilt bakımı, lazer epilasyon, bayan kuaför salonu, türban tasarımı, kalıcı makyaj ve güzellik merkezi olarak Samsun Tekkeköy de hizmet vermekteiyz.

Este Güzellik Salonu firmanız sürekli bir şekilde güzellik sektöründe gerçekleşen gelişmeleri takip ederek kendini iyileştirme yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sayede verdiğimiz hizmetlerde ve gerçekleştirdiğimiz satışlarda daha yoğun ve artan bir çizgiye ulaşarak kentimiz için faydalı bir firma haline gelmeye gayret gösteriyoruz.

Vizyonumuz kapsamında bulunan personellerimizin eğitimli ve tecrübeli bir şekilde hizmet vermesi ile birlikte firmamızın çizgisinin korunması için her personelimiziailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bu sayede büyük bir aile mantığı ile çalışan firmamız tekkeköy kentinin hak ettiği başarıyı ve kaliteyi sağlayarak geçmişten bugüne gelen bir kalite standardı oluşturmaktadır. Bu yüksek standart sayesinde firmamız hem güzellik sektöründe hem tekkeköy kentinde önder bir kuruluş haline gelerek birçok firmaya ve kente örnek oluşturmaktadır.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR