• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Etcim Ocakbaşı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Polat Tapan

  • firma instagram

Etcim Ocakbaşı çalışanları olarak sizlere çok lezzetli masalar kurmak adına birmilyonnokta.com üyeliği dahilinde hizmet veriyor ve değerli müşterilerimizi bu lezzet şelalesinden faydalanmasını dört gözle bekliyoruz. Canlı müzik eşliğinde ailenizle bile gelebileceğiniz işletmemize sefaların en güzelini yaşamak adına hemen yer ayırtabilirsiniz. Sizlere büyük bir uğraş veriyor ve bununla beraber lezzetin yanında mutlu bir an yaşamanızı sağlıyoruz. Alkollü içeceklerimizle bu lezzeti besliyor ve sizlere istenilen sofraları hemen kurabiliyoruz. Taze ve doğal malzemelerle sunduğumuz bu hizmetin çalışanları, istediğiniz kalite ve düzeyde olması adına büyük uğraşlar veriyor.

Özenli ve sabırlı yaklaşımlarımızla pişirdiğimiz yemeklerimiz sizlere sunulurken büyük imtinalardan geçiyor. Temizliğin de çok ön planda tutulması gerektiğinin oldukça iyi farkındayız ve diğer işletmelere göre fark yaratabileceğimiz çok önemli bir nokta olduğunun bilincindeyiz. Çünkü günümüzde artık hijyenin önemini göz ardı eden yerler artıyor. Biz buna oldukça iyi bir şekilde dikkat ederek ayrıcalığımızı her an yaşatıyor ve yaşatmaya devam ediyoruz.

İzmir restaurant sektöründe gıda anlamında öne çıkarak çok zor bir işi başarıyoruz. Bunun zorluğuna çok iyi bir şekilde alıştığımızı belirtmek istiyoruz. Zora alışan bir ekip olarak artık engel tanımıyoruz ve tanımamaya devam edeceğiz. Mekanımıza sizleri bekliyor ve ailenizle güzel bir vakit geçirmenizi umut ediyoruz. Her an bu farkın tadını çıkarabileceğinizi gördüğünüzde bizlere alıştığınızı ve güvenli bir hizmet sunduğumuzu da göreceksiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR