• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Etemoğlu Pasta Cafe Unlu Mamüller

Adres :

Yalı Mah. Şht. Üsteğmen Gökhan Yavuz Sok. No: 7/b İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Kıyak

E-Posta Adresi :

etemoglupasta@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 567 03 57

Whatsapp 2:

0 (539) 835 08 39

Whatsapp 3:

0 (543) 422 78 77

Firmamızın faaliyet alanı İstanbul pasta ve pastane sektörüdür. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar temel çalışma anlayışımız; siz değerli müşterilerimizin damak tatlarınıza hitap eden her türlü unlu mamulleri günlük ve taze olarak üretip, yine sizlerin beğenisine ve tüketime sunmak olmuştur. Bu anlayışımız ekseninde ve yılların kazandırmış olduğu deneyim ile yaş pasta ve kuru pasta başta olmak üzere her çeşit sütlü tatlı, kurabiye, baklava, börek ve poğaça çeşitlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Pastanemize doğum günü, düğün, nişan, evlilik yıldönümü, yılbaşı partisi gibi her türlü özel gün ve kutlamalarınız için butik pasta siparişi verebilirsiniz. Butik pastalarımız ve kurabiyelerimiz isteğinize göre şeker hamuru ya da resimli baskı şeklinde tasarlanmaktadır. Bununla birlikte tüm butik ürünlerimiz alışılmışın dışında kişiye özel tasarımlar olup siz değerli müşterilerimizin isteklerine ve beklentilerine uygun bir şekilde titizlik ile hazırlamaktadır. Bununla birlikte üretimini yaptığımız butik pasta ve kurabiye çeşitlerimizde gerek zengin ürün çeşitliliğimiz gerekse sağlık odaklı hizmet anlayışımızile bölgemizin lider bir firmasıyız.

Pastanemiz doğum günü, mezuniyet kutlaması vb. gibi etkinlikleriniz için uygun bir mekândır. Mekânımızda hem misafirlerinizi ağırlayabilir hem de keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Dolayısıyla servis personelimizin kusursuz hizmet anlayışı ile misafirlerinizi gönül rahatlığı içinde ağırlayabilirsiniz. Pastanemize bayram ve diğer özel günleriniz talepleriniz doğrultusunda kilo ile ya da tepsi ile baklava siparişi verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR