• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Etimesgut Veteriner Kliniği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seda Güneş-onur Güneş

Evcil hayvanlar için sağlık hizmetleri sunmakta olan kliniğimiz gerekli tüm tedavi işlemlerini sorunsuz şekilde yapabilmektedir. Veteriner kliniği olarak evcil hayvanların yaşadıkları tüm sağlık sorunlarının teşhisi ve tedavisi için gelişmiş tıbbi ekipmanlarımız ile çalışmalarımızı yapmaktayız. Tüm sağlık sorunlarını teşhis ederek bu konuda en etkili çalışmaları yapabilmekte ve sizlere bu alandaki en profesyonel hizmetleri sunabilmekteyiz.

Kedi ve köpekler ile tüm evcil hayvan türlerinde gerekli sağlık hizmetlerini sunmaktayız. Deneyimli uzman hekimlerimiz ve konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile evcil hayvanların sağlık sorunlarının giderilmesi konusunda tüm çalışmaları yapabilmektedir. Yaşadıkları tüm sağlık sorunları için gerekli sağlık ekipmanlarının kullanımını yaparak doğru teşhisi koymakta ve en etkili tedavi işlemlerini yapmaktayız.

Ankara evcil hayvan alanında veteriner kliniği olarak doğum itibari ile gerekli tüm sağlık hizmetlerini evcil hayvanlara vermekteyiz. Düzenli bakım ve iğnelerin yapılması ile sağlık sorunlarının giderilmesi ve kısırlaştırma ile diğer tüm işlemler kliniğimizde profesyonel şekilde yapılmaktadır. Tüm cerrahi operasyonlarda kliniğimizde sorunsuz olarak yapılabilmektedir.

Kliniğimiz evcil hayvanların sağlık sorunlarının teşhisi ve tedavisi işlemleri yanında en güzel pet pansiyon hizmetlerini de sizlere sunmaktadır. Ayrıca pet kuaför ve bakım konusunda da sizlere hizmetler sunabilmekteyiz. Bunlar yanında pet shop hizmetleri ile de evcil hayvanlar için gerekli olan mama ve ürünlerin teminini de yaparak sizlere en güzel şekilde bu hizmetleri de sorunsuz olarak sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR