• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ev İşi Cafe Pastane

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nuran Turhan

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Muğla’nın Marmaris ilçesinde faaliyet gösteren Ev İşi Cafe Pastane firması olarak bizler pastane ile kafe konseptini birleştiren noktalardan biri olarak Marmaris’te sizlerin keyifli şekilde vakit geçirebileceği bir hizmeti sunabiliyoruz. Bir pastaneden beklediğiniz tüm lezzetleri bir arada bulabileceğiniz firmamızın bünyesinde sizlerin rahatlıkla sevdiklerinizle vakit geçirebileceği şekilde tasarlamış olduğumuz alanlarda bu eşsiz lezzetlerin tadına bakmanızı da mümkün hale getiriyoruz. Özellikle geniş ve ferah salonumuz sayesinde sıcak bir ortamda kaliteli şekilde vakit geçirmenizi de sağlıyoruz.

Birbirinden lezzetli pastaları ve pastane işlerini sizlere sunan bir kafe pastane olarak Muğla pasta ve pastane sektöründe çeşitliliği ve lezzetiyle önde gelen yerlerden biri oluyoruz. Hizmet kalitemizden taviz vermeden her zaman siz müşterilerimizin duyduğu memnuniyeti her şeyin merkezine alan hizmet anlayışımızla birlikte yeni tatlar da deneyebilmenize olanak sağlayan çalışmaları sizlerle buluşturabiliyoruz. Profesyonel bir şekilde ortaya koyduğumuz çalışmalarda bu alandaki tutkulu amatör ruhumuzu koruyarak sizlerin deneyebileceği yeni lezzetler ortaya çıkarırken her zaman eviniz gibi görebileceğiniz bir ortamı da sizlerle buluşturuyoruz.

Marmaris’in eşsiz doğası içerisinde samimi ve sıcak bir nokta olan Ev İşi Cafe Pastane olarak bizde rahat bir şekilde nefes alabileceğiniz huzurlu ortamımızda fırından sıcak sıcak çıkmış pastane ürünlerinin tadına bakarken şehir kalabalığından uzak bir şekilde vaktinizi geçirebilirsiniz. Kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz mekanımızda yeni lezzetleri de deneyebileceğiniz tüm ürünleri sizlere çok uygun fiyatlarla sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR