• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Evde Künefe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Rasim Sönmez

reklam logosu
  • firma fb

Evde Künefe firması Türkiye Geneli hizmet vermekteyiz.

Sürekli bir şekilde gelişen ve yenilenen iş dünyası her gün daha fazla teknolojinin kullanılmasını ve daha fazla hizmetin verilmesini gerekli kılmaktadır. Bu nedenleevde künefeirması olarak nitelikli bir şekilde taze künefe sektöründe en yeni ve öncü hizmetleri sunmak adına sürekli bir şekilde biz de kendimizi geliştiriyoruz. Kullandığımız yeni sistemler sayesinde verdiğimiz hizmetlerde daha iyiyi ve daha ileriyi hedefleyerek personel sayımızı arttırıyor ve sektörde daha büyük bir firma haline gelmeyi planlıyoruz.

Ana hedefimiz olan tatlıcılık sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.

Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR