• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Evim Baklavaları

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Özgün

Uşak pasta ve pastane gıda sektöründe hizmet verdiğimizden bu güne kadar en lezzetli tatları sizinle buluşturuyoruz. Bayramlarda ve mevlitlerde misafirlerinize ikram etmek için ürettiğimiz baklava ve tatlı çeşitlerimiz ile her zaman birlikteyiz. En lezzetli ve çıtır kurtarıcınız baklava ve tatlı çeşitlerimiz ile yardımınıza koşuyoruz.

Taptaze günlük üretilen mamullerimizin tepsi ya da kilo ile satışını yapıyoruz. Uşak şekeri kullanılarak özel olarak üretilen tulumba tatlısı ve %100 sütten üretilmiş dondurmalarımıza mağazamızdan ulaşabilirsiniz. 55 katlı cevizli ev baklavasının tadına bizimle bakabilirsiniz. Baklava kültürümüze en uygun şekilde üretilen baklavalarımız ile aileniz ve sevdiklerinize en muhteşem lezzetleri hazırlıyoruz. Haftanın 6 günü hizmetinizdeyiz ve tatlılarımızın her birinde Uşak şekeri kullanıyoruz, kalitemizden ödün vermiyoruz.

İşletmemizde porsiyon olarak da tatlılarımızın tadına bakabilirsiniz ve arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilirsiniz. Uşak ilimizin meşhur tatlısı cenderenin tadına bir de bizimle bakmalısınız, farkı hissedeceksiniz. Üretim yaparken hijyen koşullarına dikkat ediyoruz ve mamullerimizde en kaliteli malzemeyi kullanıyoruz. Baklava yufkası çok ustalık gerektiren ve çok dikkatli açılması gereken bir yufkadır, ayrıca un, su miktarı ve nişastasına çok dikkat etmek gerekir, bizde bunu çok iyi biliyoruz ve yufkalarımızı büyük bir ustalıkla açıyoruz. İmalathanemizde ellerinden leziz, enfes baklava ve tatlıların çıktığı tatlı ustalarımızla en muhteşem üretimi yapıyoruz. İçinde kullanılan her malzemeye dikkat ederek her bir tepsiye emeklerimizi sizin için teker teker seriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR