• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Eviminurunu.com

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Elif Değirmencioğlu

reklam logosu
  • firma instagram

İnsanlar olarak eşyalarımızın ve diğer ürünlerimizin kişisel olmasını yani bizde olanın başkasında olmamasını isteriz. Sadece bana özel olsun, sadece bende olsun ya da sevdiğiniz bir kişiye ona özel hissettirecek bir hediye, eşya vermek isteğiniz olabilir. Bu duygu her insanın içinde vardır. Eviminurunu.com olarak bizler sizlerin bu özel isteklerinizi yerine getirmek için kurulmuş ve bu yolda çalışan bir kurumuz.

Eviminurunu.com olarak Kırklareli ilinin merkezinde yer alan şubemizde sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlerin kendisi için ya da bir yakını için yaptırmak istediği kişisel bir ürünü isteğiniz üzerine yapmaktayız. Kurulduğumuz günden buyana yapmış olduğumuz hizmetler neticesinde sizlerin beğenisini kazanmış ve Kırklareli alışveriş sektöründe adı duyulur bir marka haline gelmiş bulunmaktayız. Bu marka itibarının korunması ve daha da yukarılara taşınması için gerekli yenilikleri ve çalışmaları yapmaktayız.

Eviminurunu.com sitemiz sayesinde de sadece bulunduğumuz bölge içerisinde kısıtlı kalmayıp tüm Türkiye’ ye hizmet etmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ürünlerimiz kaliteli, doğal, sizin isteğiniz üzerine kişisel olarak tasarlanan ürünlerdir. Ahşap malzemelerimizde en kaliteli ve sağlam ağaçları kullanarak ürünleri imal etmekte ve sonrasında uzun ömürlü olması için dışını kaplamaktayız. Bu işlemlerimizi tecrübeli çalışanlarımız ile yaparak sizlere hizmet etmekteyiz.

Eğer sizlerin de kendinize ya da bir sevdiğinize, yakınınıza yaptırmak istediğiniz kişisel bir ürün var ise iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilir ve hizmet taleplerinizi bildirebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR