• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Evrim Ak Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Evrim Ak

Evrim Ak Güzellik Salonu olarak salonumuz birmilyonnokta.com üyesidir ve biz Bursa Osmangazi’de hizmetinizdeyiz. Bursa güzellik merkezi sektöründe birçok farklı unsurla öne çıkıyoruz ve sizler için her zaman en kaliteli hizmeti sağlayabilme amacı içerisine bulunuyoruz. Bir güzellik merkezinden daha fazlası olarak sizlerle en iyi iletişimi kurmayı amaçlıyor ve her türlü işlemimizde bu iletişim sayesinde olumlu sonuçlar alabilmeyi hedefliyoruz.

Profesyonel ve deneyimli çalışanlarımızla beraber salonumuzda birçok işlem yapabilmekteyiz. Cilt leke tedavi uygulaması, buz lazer epilasyonu, microblading kaş uygulaması, selüloit tedavisi, g5 masajı, ağda, kalıcı makyaj gibi farklı alanlarda birçok uygulamayı sizlere getirmekteyiz. Çeşitli seanslarda yapabildiğimiz bu uygulamalarda etkin ve kalıcı çözümler almaktayız, işine hâkim deneyimli çalışanlarımızla da sizleri memnun edebilmekteyiz.

Güzellik merkezinde yer alması gereken en önemli unsurlardan birisinin de temizlik ve hijyen olduğu kanaatindeyiz. Bu doğrultuda da merkezimizde hijyene fazlasıyla özen gösteriyoruz ve gönül rahatlığıyla gelip çeşitli uygulamalardan yararlanabilmenize olanak tanıyoruz.

Profesyonel çalışmamızın sonucu olarak bizden hizmet almış olan müşterilerimizin beğenisini topluyoruz. Seanslarla gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımızı en özenli şekilde yerine getiriyor, kalıcı sonuçlarını kısa sürede görebilmenizi hedefliyoruz. Uygulamalarımızda aynı zamanda sizler için en uygun fiyatları belirliyor ve bu doğrultuda yararlanabileceğiniz bir skala oluşturuyoruz. Sizleri de Osmangazi’de yer alan güzellik salonumuza her zaman beklemekteyiz. Buz lazer epilasyonu, leke tedavi uygulaması, cilt gerdirme, kalıcı makyaj ve bunun gibi birçok güzellik operasyonu için kapımız her zaman sizlere açık.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR