• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Evrim Güvenlik Sistemleri

Adres :

Şenevler Mah. 6118 No: 10/12 Karaköprü/şanlıurfa Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arif Korkmaz

E-Posta Adresi :

evrimguvenlik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 091 67 63

Güvenlik her geçen gün daha önemli bir hale gelmektedir. Pek çok kişi ev ve iş yerlerinde değerli bilgilere ve eşyalara sahiptir. En iyi şekilde korumanın yolu ise güvenlik sistemlerinde saklıdır. Firmamız olarak sizlere bu alanda yardımcı olabilmek için hizmet vermekteyiz.

Alanında hem deneyimli hem de uzman ekibimiz ile yüksek teknolojik güvenlik sistemleri kurmaktayız. Bir alanda ne kadar kameraya ihtiyaç duyulduğuna ve en uygun yerlerin hangi noktalar olduğunun belirlenmesinde destek olmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde güvenlik kamerası kurulumu başta olmak üzere kartlı geçiş sistemleri kurulması da yer almaktadır. Özellikle son yıllarda iş hayatında çok fazla kullanılmaya başlayan bu sistem ile kişiye özel tanımlanan kartlar ile belirli yerlere sadece kartın tanımlı olduğu kişiler girebilmektedir. Böylelikle takip edebilmek daha da kolaylaşmaktadır.

Başka bir seçenek ise de turnike sistemleridir. Genellikle ana giriş kapılarında tercih edilmektedir. Apartmanlar içinde diafon sistemleri çok önemlidir. Yapılan binaların yüksekliği ve daire sayısı arttıkça bu sistemin önemi ise daha da artmaktadır. Kimin geldiğini öğrenmek ve bina kapının açılması çok yönden de kolaylık sağlamaktadır. Gelişen teknoloji ile diafon sistemleri yalnızca ses ile aynı zamanda görüntülü olarak da iletişim kurulabilmesine imkan sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz içinde görüntülü diafon sistemi de kurmaktayız.

Verdiğimiz her hizmet içinde teknik servis hizmeti de vermekteyiz. Şanlıurfa hizmet sektöründe güvenilir hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız sizler için çalışmaktadır ve her daim çalışmaya devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR