• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Expo Outlet Tekstil Dörtyol

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Yıldırım - Mustafa Soylu

Türkiye dünyada ki en önemli tekstil ürünleri üreticilerinden biridir. Bunun en büyük nedenlerinden biri ülkemizde pamuk üretiminin çok yüksek olması iken, geleneksel kumaş üretiminin ülkemizde çok yaygın olması sebebiyle sektör ilk oluşmaya başladığı zaman yetişmiş ve tecrübeli insan kaynağı sıkıntısının olmamasıdır. Günümüzde ülkemiz bu avantajı üretimde maliyet avantajına dönüştürmüş, ülkemizin coğrafi konumunun da faydasıyla özellikle Avrupa ve Orta doğunun en önemli tekstil üssü olmayı başarmıştır. Hala dünyanın en önemli firmaları ülkemizdeki yerel üreticilerle fason üretim anlaşmaları imzalamakta ve ülkemizde üretilen ürünlere kendi markalarını basarak, çok yüksek meblağlarda satışlarını yaparak önemli karlar elde etmektedirler.

Zaman zaman bu ürünlerde üretim fazlaları oluşmaktadır. Önemli, kaliteli markalar için üretilen bu ürünler, firma tarafından alınmamakta, üreticiler bu ürünleri iç pazarda markasız olarak piyasaya sürmektedir. Hızla değişen moda akımlarıyla ve günümüzün zorlaşan ekonomik koşullarında, özellikle ülkemiz gibi dört mevsimi sıcağıyla ve soğuğuyla yaşayan ülkemizde, mevsime uygun giyinmek büyük önem taşımaktadır.

Biz Expo Outlet olarak bu kaliteli ürünlerin satışlarını yapmak amacıyla Hatay giyim sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Müşterilerimize en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata sunma amacıyla çıktığımız bu yolda, müşterilerimizden gelen geri bildirimlerle ürün gamımızı genişlettik. Tekstil sektöründe tecrübeli mesai arkadaşlarımızla, müşterilerimize aynı zamanda özenle yıkanmış ve temizlenmiş, yüksek kaliteli ikinci el kıyafet temini konusunda da geniş stoğumuzla hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR