• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Eylül Doğaltaş Mermer

firma adresi

Adres :

Armağan İlci Mah. Lalapaşa Sok. No: 37 Burdur » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Süleyman Çakır
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (533) 045 60 68
firma wp

Whatsapp 2:

0 (536) 963 17 11

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

mkamermer.com

Sağlamlığın açık adresi olarak gösterilen Eylül Doğaltaş Mermer, birmilyonnokta.com üyeliğine dahildir. Günümüz malzemelerinin kalitesi, sağlamlığı o kadar çok tartışılır hale geldi ki artık bu noktada güvenilir olmanın değerini daha iyi anlıyoruz. Sizler sayesinde bunu çok kolay bir şekilde aşacağımızdan eminiz ve dirayetliyiz. Bu dirayeti daha da aktif ve kesintisiz bir şekilde güçlendirme konusunda çok kararlıyız. Bir kez dahi olsa bizimle yapacağınız iş sadece sizleri memnun bırakmakla kalmayacak, çevrenize önerebileceğiniz bir marka olduğunu göreceksiniz.

Burdur mermer granit sektörünün öncüsü olan biz; mermer blok üretimi, mermer plaka satışı, mermer taş ocakları, doğal mermer satışları gibi önemli bir yapılanmanın kilit taş görevini görüyoruz. Bu hizmetin kilit rolünü sizlerle daha da geliştirip sağlayacağımız memnuniyetin hak edilir yansımasını görmeyi büyük umutlarla bekliyor ve ilerliyoruz. İyinin iyisi her zaman vardır felsefesiyle ilerlediğimiz bu yolda emeklerimizin boşa gitmeyeceğini elbette biliyoruz ancak bunun daha hızlı gelişim göstermesi için her seçeneği de değerlendirme çabasını geride bırakmıyoruz.

Kabiliyetli çalışanlarımızın gelişim uğruna sarf ettiği çabayı sizlerin de görmesi gerektiğine inanıyoruz. Onun için sizlere çok yakın olduğumuzu unutmamanızı bilmenizi istiyor bu zincirde sizlerin de olmasını sabırla bekliyoruz. Değer verdiğimiz ve ödün vermediğimiz kalite değerlerine şahit olmanız, hayatınıza katacağınız kaliteli bir adım olacak. Sizleri heyecanlı ve enerjik bir şekilde bekliyoruz. Eylül’ün samimi havasını solumanız halinde yaşayacağınız değişikliği tatmanız, bizim için büyük bir mutluluk olacak.

www.mkamermer.com burdur çeltikçi mermer blok fiyatları, burdur çeltikçi mermer blokları satışı, burdur çeltikçi mermer blok üretimi, burdur çeltikçi en yakın mermer ocağı, burdur çeltikçi doğal taş ocakları, burdur çeltikçi en yakın taş ocağı, burdur çeltikçi mermer plaka fiyatları, burdur çeltikçi mermer plaka satışı, burdur çeltikçi maden ocakları, burdur çeltikçi toptan mermer satışı, burdur ağlasun mermer blok fiyatları, burdur ağlasun mermer blokları satışı, burdur ağlasun mermer blok üretimi, burdur ağlasun en yakın mermer ocağı, burdur ağlasun doğal taş ocakları, burdur ağlasun en yakın taş ocağı, burdur ağlasun mermer plaka fiyatları, burdur ağlasun mermer plaka satışı, burdur ağlasun maden ocakları, burdur ağlasun toptan mermer satışı, burdur kemer mermer blok fiyatları, burdur kemer mermer blokları satışı, burdur kemer mermer blok üretimi, burdur kemer en yakın mermer ocağı, burdur kemer doğal taş ocakları, burdur kemer en yakın taş ocağı, burdur kemer mermer plaka fiyatları, burdur kemer mermer plaka satışı, burdur kemer maden ocakları, burdur kemer toptan mermer satışı, burdur yeşilova mermer blok fiyatları, burdur yeşilova mermer blokları satışı, burdur yeşilova mermer blok üretimi, burdur yeşilova en yakın mermer ocağı, burdur yeşilova doğal taş ocakları, burdur yeşilova en yakın taş ocağı, burdur yeşilova mermer plaka fiyatları, burdur yeşilova mermer plaka satışı, burdur yeşilova maden ocakları, burdur yeşilova toptan mermer satışı, burdur karamanlı mermer blok fiyatları, burdur karamanlı mermer blokları satışı, burdur karamanlı mermer blok üretimi, burdur karamanlı en yakın mermer ocağı, burdur karamanlı doğal taş ocakları, burdur karamanlı en yakın taş ocağı, burdur karamanlı mermer plaka fiyatları, burdur karamanlı mermer plaka satışı, burdur karamanlı maden ocakları, burdur karamanlı toptan mermer satışı,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR