• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eymen Usta Tantuni

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Canata

Hazırlamış olduğu et ürünleriyle damaklarda lezzet şöleni yaratan Eymen Usta Tantuni, Mersin ilinin Mezitli ilçesinde ve birmilyonnokta.com adresi üzerinden siz değerli müşterilerine hizmetlerini sunmaktadır. Tantuni, et ve tavuk kullanılarak üretilebilen bir lezzettir. Anadolu mutfağının sırlarını iyi bir şekilde yorumlayarak müdavimi olduğunuz lezzetleri sizler için hazırlayan firmamız; siz değerli müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.

Düğün, nişan, sünnet düğünü gibi özel günlerin en çok tüketilen lezzetlerinden birisi de dönerlerdir. Firmamız, sizlerin tüm organizasyonlarında lezzetine güvenerek misafirlerine sunabileceği ürünler hazırlayarak özel günlerinizde yanınızda olmaktadır. Sizlerin sağlığı bizim için değerlidir. Bu sebeple lezzetlerimiz sağlıklı ürünler kullanılarak üretilmektedir. Sizler için işletmemizin mutfağında hazırlamış olduğumuz ürünlerin içeriğinde herhangi bir katkı malzemesi bulunmamaktadır. Restoranımız, hijyen belgesine sahip personellerimizce gün içerisinde düzenli bir şekilde temizlenmektedir.

Et pişirmek maharet ister. Et ürünleri üreterek Mersin fast food sektöründe hatırı sayılır bir üne kavuşmuş olan ustalarımız, sizler için tadına doyum olmaz lezzetler hazırlamaktadır. Mekanımız, modern, şık ve rahat bir şekilde tasarlanmıştır. Sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına dürüst ve ahlaklı bir şekilde üstün performanslı hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimiz, sizlerin ceplerine uygun bir şekilde belirlenmektedir.

Vizyonumuz, müşterilerimizin devamlılığını sağlayarak sektörümüzdeki faaliyetlerimizi kesintisiz bir şekilde yürütmektir. Hizmetlerimiz, restoranımızla sınırlı değildir; sizlerin alo paket numaralarımızdan arayarak verdiğiniz siparişler kısa sürede adreslerinize ulaştırılmaktadır. Et pişirmek bizim işimiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR