• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eyüpsultan Bakır Oto Kurtarma

Adres :

- İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Bakır - Uluğ Gürcan

E-Posta Adresi :

uluggurcan5@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 854 61 19

Whatsapp 2:

0 (537) 824 45 70

Yollarda olmak hepimizin istediği bir şey olmakla birlikte yolda kalmaktan da bir hayli korkarız. Yolda kalmak dediğimizde ise akla gelen, ilk olarak kimsenin olmadığı tenha yerler olur. Şehir içi olduğunda yardım çağırmak ya da birilerinin görüp yardımınıza koşması daha kolay olsa dahi şehir dışında yolda kalmanız durumunda hem yardım çağırmak güç bir hal alabilmekte hem de çağırılan yol yardımının gelmesi uzun sürebilmektedir. Bir diğer korkutan ihtimal ise yol yardım hizmetinin yolda kalınan gün ve saatte hizmet vermiyor olmasıdır. Bu gibi durumlar hepimizde kaygıya yol açmaktadır. Var olan kaygılarımızın azalmasını sağlamak ise güvenilir bir yol yardım sistemi ile tanışmaya bağlıdır.

İstanbul yol yardım sektöründe biz sizlere Bakır Oto Kurtarma olarak hizmet vermekteyiz. Bakır Oto kurtarma her türlü aracın yol yardım hizmetini sağlamak için yeterli araçlara ve bu hizmetin kusursuz gerçekleşmesini sağlayacak bilgi ve birikime sahip personele sahiptir.

Yolda kaldığınız yer neresi olursa olsun, saat ve gün fark etmeksizin yardımınıza yetişecek bir firma olmamız sebebi ile tercihinizi bizden yana kullanmanızı diliyoruz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz zaman en kısa süre içerisinde yardımınıza yetişeceğiz demektir. Aracınızın kurtarılması, aracımıza yüklenmesi, istediğiniz yere taşınması ve tekrar indirilmesi süreci sorunsuz bir şekilde halledilecektir. Bizlere güvenebilir, ihtiyacınız olduğu her zaman iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Bakır Oto Kurtarma olarak biz size hizmet vermek için her zaman hazırız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR