• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Eyvah Kitap & Nargile Kafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Esengül Yüce

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Eyvah Kitap & Nargile Kafe olarak İstanbul Beykoz’da faaliyet gösteren işletmemiz 2018 yılından bu yana benzeriz bir konseptle hizmet vermektedir. İşletme olarak bambaşka bir mekân oluşturma gayesiyle yola çıktık. Çok geniş bir ürün çeşidi sunmayı amaçlıyor ve sürekli kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Mekanımızı sadece yeme içme mekânı olarak düşünmedik. Sanatın, sanatçının ve sanatseverlerin kendilerini huzurlu, mutlu hissedecekleri bir mekân sunuyoruz. İstanbul fasd food sektöründe eşi benzeri olmayan bir tarzda hizmet veriyoruz. Kurucu ilkelerimiz eşliğinde çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

İşletme olarak yola çıktığımız ilk günden itibaren yoğun ilgi gördük ve kısa süre içinde bölgemizin en çok tercih edilen yeme içme ve eğlence mekânı haine geldik. Fakat bizler bulunduğumuz noktayı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini ve daha kalitelisini siz değerli misafirlerimizle buluşturmaya çabalıyoruz. Tanınmış yazarlarımızı okuyucularıyla buluşturuyor, imza günleri düzenlenmesine aracılık ediyoruz. Zaman zaman konuklarımız eşliğinde keyifli dinletiler sunuyor, sanatseverlere başka hiçbir yerde bulamayacakları zevkleri yaşatıyoruz.

Eyvah Kitap & Nargile Kafe olarak geniş bir ürün yelpazesi sunuyor, deneyimli ustalarımızı en doğal malzemelerimizle buluşturuyoruz. Günü birlik, taptaze, eşsiz lezzet harikaları yaratıyor, Beykoz’un en güzel kahvaltı seçeneklerini beğeniye açıyoruz. Modern bir kafe konseptinde grup kahvaltı organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabildiğimiz gibi canlı müzik eşliğinde özel gün kutlamalarınızda da sevdiklerinizle birlikte keyifli dakikalar geçirmenize aracı oluyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR