• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

F-m Forklift Telehandler

Adres :

Şeker Mahallesi 1424 Sokak 7/a Etimesgut Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Demirağ - Fatih Fındık

E-Posta Adresi :

findik.fatih.85@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 600 83 34

Whatsapp 2:

0 (531) 220 67 39

F-m Forklift Tlehandler kiralama, yük boşatma ve tadilat olarak Ankara Etimesgutta hizmet vermekteyiz.

İnşaat sektörünün liderF-m Forklift Tlehandler firması konumunda olan firmamızın bulunduğu konumu muhafaza etmesindeki en önemli etmenlerden bir tanesi müşterilerimize göstermiş olduğumuz saygı ve memnuniyetlerini sağlama adına gösterdiğimiz özendir.

F-m Forklift Tlehandler firması olarak sektörün ve bulunduğu bölgenin en tecrübeli firması olarak hizmet vermekteyiz. Sektörün en önemli konuları arasında yer alan tecrübe ile işletmemiz sorunsuz işlemler yapmak üzere sizlerle birliktedir. F-m Forklift Tlehandler olarak gerekli ekipmanlar ve eğitimli çalışanları ile her zaman en iyisini yapmak için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sürekli olarak değişen ve gelişen sektörün gereklerini takip ederek sizlere en iyiyi sunma gayreti içerisindeyiz.

Özellikle forklift ve inşaat konusunda uzman olan ve deneyimli çalışanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuya çok ciddi yaklaşan firmamız tüm çalışanlarımızın konusunda uzman kişiler olmasına özen göstermektedir. Eğitimli ve konusunda bilgili olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmektedir. Bu konudaF-m Forklift firmamız forklift sektöründe lider firmalardan birisi konumundadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR