• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Faes Güzellik Merkezi

Adres :

Sırali Mah. Murat Zeren Cad. Uyanal İş Merkezi No: 3 Kat: 3 Niğde » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esra Çokaslan - Fatma Ümit

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 665 81 51

Whatsapp 2:

0 (531) 322 54 91

Niğde güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız Faes Güzellik Merkezi, birmilyonnokta.com üyesidir. Güzellik merkezimiz uzun zamandır bu sektörde hizmet vermektedir. Sektörde bulunduğumuz süre boyunca bilgi ve birikimlerimizi geliştirme imkanı buluyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunarak %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Güzellik merkezi sektöründe müşteri memnuniyeti sağlamak oldukça zordur. Uygulanan farklı birçok işlem vardır. Bu işlemler için kullanılan çok sayıda marka ve ürün bulunmaktadır. Müşterilerimizin saç ve cilt yapıları birbirinden farklı olduğu gibi uygulanan işlemlerden başarılı sonuç almak için belirli şartlar bulunmaktadır. Alanında uzman ekibimiz her müşterimiz için özel çalışmalar gerçekleştirerek %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bizler uygulanan işlemlerin sağlığa uygun olmasına dikkat etmekteyiz. Bu sayede kaliteli ve güvenilir ürünlerle çalışmaktayız. Kişiye özel uygulamalarımız sayesinde salonumuzda hijyen kuralları kapsamında hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz sektörde sık sık yenilikler yapılıyor. Bizler her zaman en güncel ve doğru hizmeti vermek için bu yenilikleri yakından takip ediyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek bu istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda hareket ediyoruz. Müşterimizin istediği işlem öncesinde müşterimizin o işlem için uygun olup olmadığına bakıyoruz. Eğer müşterimize uygulayabileceğimiz daha iyi bir işlem varsa o işlem hakkında müşterimizi bilgilendiriyoruz. Doğru, güvenilir, kaliteli ve profesyonel hizmet için sizler de güzellik merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Tecrübe sahibi ekibimizle her zaman hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR