• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Farmasi Altın Direktör Ayşegül Yavuz

Adres :

Safranbolu Karabük Karabük » Safranbolu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşegül Yavuz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

eiys_78@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 264 43 95

Farmasi Danışmanlık sektörü içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi ve en hızlı cevapları vermek için son sürat çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı her zaman ilk prensibimiz bu oluyor.

Ana amacımız müşterilerimizin beklentilerine karşılık farklı cevaplar ve çözüm yolları oluşturarak onları memnun etmektir. farmasi danışmanlık sektöründe lider bir firma olmayı benimsediğimiz için müşterilerimize güvenilir, yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz. Bu kadar başarılı olmamızdaki en büyük neden işimizi severek yapmamızdır. Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ile kalitemize kalite katmaya devam etmekteyiz.

Farmasi Altın Direktör İlknur Akbıyık firması olarak misyonumuz, çalıştığımız alanda en iyi hizmeti sunmak ve farmasi danışmanlık sektöründe öncü bir firma olmak. Bunu yaparken ise, ahlaki ve etik değerleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitemizden ödün vermeden satışlarımızı canlandırmak, sektörü canlandırmak, geliştirme politikalarımızı sürdürmek ve sürekli olarak örnek bir kuruluş olarak adımızın anılmasını sağlamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR