• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Faruk Güllüoğlu İstoç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hayati Bayram

Gıda üretmek çok şey ile mümkün olabildiği gibi, kaliteli ve lezzetli gıdalar üretmek ister istemez belli kurallar gerektiren bir çalışma neticesinde ortaya çıkar. Biz sizlere kaliteli ve lezzetli gıdalar üreterek, damağınızda unutamayacağınız tatlar bırakacak tatlılar, pastalar, börekler öneriyoruz. Severek, tutkuyla tüketebileceğiniz, ev yapımı tadında, yöresinin tüm özellikleriyle bezenmiş ürünlerimizle sizlere hizmet veriyoruz.

Titizlik içerisinden ilk üreticisinden temin edilen malzemeler ile üretilen ürünlerimiz tamamen doğal ve sağlıklı malzemeler ile hazırlanarak sizlere sunuyoruz. Tecrübeli personellerin, temizlik ve hijyen kurallarını içtenlikle uygulayarak ev yapımı ve doğallığı ile hazırlamış olduğu ürünlerimizi, farklı tat ve seçenekte sizlere sunuyoruz.

Yöresine uygun kıvam ve lezzette tadabileceğiniz ürünlerimiz de doğal şeker ürünleri ve yerli üretim buğdaylardan harmanlanan doğal unlar kullanıyoruz. İstoç pastane ve pastacılık hizmetine yenilikler katmak, damaklarda tat bırakmak adına kaliteyi ön planda tutuyoruz. Sunumlarını yaptığımız ürünlerin, sizler tarafından gönül rahatlığıyla tüketilmesi, her hangi bir sağlık sorunu yaşatmaması için katkı maddelerinden uzak üretimler gerçekleştiriyoruz.

Beğenerek, severek ve içtenlikle evinizde hazırlanmışçasına tüketebileceğiniz ürün hazırlıyoruz. Zengin çeşitler, farklı malzemelerden farklı tatlar ile karşılaşabileceğiniz bir üretim tesisi olmakla gurur duyuyoruz. Yetkili kurum ve kuruluşlarca temizlik, hijyen, yeterlilik bakımından gerekli olan kalite standartlarında üretimler yapıyoruz. Damak tadınızı önemsemek ile birlikte, sağlığınızı da önemseyerek ürettiğimiz ürünlerimiz ile sadece bedeninizde lezzet ve kalite bırakıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR