• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Fatih Kitap Kırtasiye

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Arslan

reklam logosu
  • firma instagram

Fatih Kitap Kırtasiye

Trabzon Orta Hisar'da faaliyet gösteren işletmemizde kalem seti, test kitabı, okul öncesi kitapları, boya seti, ofis malzemeleri, sınavlara hazırlık kitapları ve daha birçok ürün ile karşınızdayız. Alışveriş sektöründe firmamız kırtasiye ürün çeşitlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Sizlere sağlam ve en kaliteli ürünlerle buluşturma adına çalışmaktayız. Kaliteli hizmet sunma ilkesini ön planda tutarak müşteri memnuniyetini hedef almış bir anlayışla ilerlemekteyiz. Güvenilir, sağlam ve kaliteli kırtasiye malzemelerimiz ve geniş ürün çeşitliliğimiz ile okul ve okul öncesi kırtasiye ürünlerimizle sizlerle buluşmaya hazırız. Müşterilerimize eksiksiz bir şekilde hizmet sunma adına büyük bir özveri ile çalışmaktayız.

Kırtasiyemiz birçok sınavlara hazırlık ve soru bankalarıyla her yaş grubuna uygun boyama kitabı, yap boz ve daha birçok çeşitli kırtasiye ve aktivite ürünlerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. İlkelerimizin önceliği müşteri memnuniyeti olduğu için müşteri odaklı hizmet vermekteyiz. Deneyimli, güler yüzlü ve tecrübeli personellerimiz sizlere ihtiyaçlarınız olan ürünleri en kısa sürede temin ederek ve ürünlerimizin bilgilerini sizlerle anlatarak yardımcı olmaktadır. Ürünlerimiz içerisinde ise aradığınız tüm markadan tutun ihtiyacınız olan bütün kırtasiye malzemelerini uygun fiyatlar ile rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sizlere verdiğimiz hizmet karşılığında memnuniyetinizi görmek bizi işimize daha çok motive etmektedir. Verdiğimiz kaliteli hizmetten mutluluk duymaktayız. Bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.

Sorularınız ve daha fazla bilgi almak için 0530 173 74 12 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR