• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fatih Yapı Tamirat Tadilat Dekorasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Dönmez

Yaşadığımız binada dekorasyon, tasarım ve temizliğe her zaman önem veririz. Evlerimizi aldığımız günden itibaren en güzel şekilde dizmeye çalışır ve ilgileniriz. Ev dekorasyonu ve bakımı, yaşadığımız ev için çok önemli ve gerekli konulardan biridir. Fatih Yapı olarak, kurulduğumuz günden bu yana sizlere yapı, dekorasyon alanında hizmet veriyoruz. Sizlerin ilgisi ve talepleriyle birlikte sektörümüzde her daim öncü oluyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve sizlere onlara kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Sizlerin istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi gerçekleştiriyor ve sunduğunuz görsele göre tadilata başlıyoruz. Sizin fikrinize önem veriyor ve hizmetlerimizi isteklerinize göre gerçekleştiriyoruz. İşleme başlamadan önce sizin ne istediğinizi analiz ediyor, çözümler sunuyor ve bir iş planı çıkarıyoruz. Daha sonra en kaliteli ve şık ürünleri temin ediyoruz. Sizin de onayınızla işlemlere başlayarak en ekonomik yollarla hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

İstanbul iç dekorasyon sektöründe, kurulduğumuzdan bu yana müşteri odaklı çalışma prensibimiz, kaliteli ve şık ürünlerimiz, güler yüzlü hizmet anlayışımız ve karşılıklı iletişim ile birlikte çalışıyoruz. Hizmetlerimizle ilgili müşterilerimize bilgilendirme yapmakta ve her daim aramızdaki ilişkiyi korumaktayız. Kendimizi geliştirerek ve sizlerin isteklerine uygun hizmetler sunarak sektörümüzde daha fazla tercih edilen bir işletme olma hedefindeyiz. Bizden haberdar olmak isterseniz Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz. İletişim ve bilgi almak için WhatsApp numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Siz de evinizin bakımını en iyi şekilde yapmak istiyorsanız işletmemize davetlisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR