• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fatma Akkurt Beauty

Adres :

Abdurrahman Gazi Mahallesi Sinpaş Ege Boyu Sitesi, Sevenler Caddesi No : 29 D : 35 Kat : 5 34887 İstanbul » Sancaktepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Akkurt

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 267 02 00

Fatma Akkurt Beauty Güzellik Merkezi, müşterilerine yüksek kalitede güzellik hizmetleri sağlama taahhüdü ile birmilyonnokta sitesinin önde gelen üyelerindendir. İşimizin merkezinde, çeşitli güzellik bakımları ve hizmetleriyle müşterilerimizin doğal güzelliğini arttırma ve güvenlerini artırma hedefi vardır. Merkezimiz, tüm müşterilerin memnuniyetleri için sıcak ve davetkar bir ortam sağlamaya kendini adamıştır.

Saç şekillendirme, tırnak bakımı, makyaj ve cilt bakımları dahil olmak üzere kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Son derece yetenekli ve deneyimli güzellik uzmanlarından oluşan ekibimiz, müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunduğumuzdan emin olmak için sektördeki en son trendler ve tekniklerle güncel kalmaya kendini adamıştır.

Fatma Akkurt Beauty Güzellik Merkezi'nde her müşterinin kendine özgü ihtiyaçları ve tercihleri ​​olduğunu anlıyoruz, bu nedenle her bireye hitap eden kişiselleştirilmiş güzellik bakımları sunuyoruz. Beklentilerini aşan özelleştirilmiş bir güzellik deneyimi sunduğumuzdan emin olmak için müşterilerimizin endişelerini ve gereksinimlerini dinlemek için zaman ayırıyoruz.

Müşterilerimizin merkezimizden kolay randevu almaları, hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmeleri ve en son güzellik trendleri ve haberlerinden haberdar olmaları için güler yüzlü deneyimli çalışanlarımızla hizmet veriyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin sağlıklı ve güzel bir cilde, saça ve tırnaklara sahip olmasına yardımcı olmak için güzellik ipuçlarını ve tavsiyeleri paylaşıyoruz.

Fatma Akkurt Beauty Güzellik Merkezi olarak müşterilerimize olağanüstü bir güzellik deneyimi sunma konusunda tutkuluyuz. İstanbul güzellik merkezi sektöründe en yüksek kalitede hizmetler sunmaya çalışıyoruz ve müşterilerimizin merkezimizden tazelenmiş, gençleşmiş ve doğal güzelliklerinden emin olarak ayrılmalarını sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR