• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fatma Alkış Butik Pasta

Adres :

Adana » Kozan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Alkış

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 862 08 83

Günümüzde pastacılık sektörü büyük oranda gelişmiş olup, çeşitli organizasyonların da vazgeçilmezi haline gelmiştir. Özenle hazırlanmış ve leziz bir pasta ile organizasyonlarınızın ihtişamını sürdürmek artık çok kolay bir hale gelmiştir. Fatma Alkış Butik Pasta olarak, sizlerin tüm organizasyonlarınızda yanınızda yer almaktan büyük onur duymaktayız. Adana pasta ve pastanesektöründe sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerle, sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiş bulunmaktayız.

Pastacılık, bir sanat işidir. Gerek iç dokusu gerekse dış süslemesi ile büyük bir el becerisi ve ince işçilikler gerektirmektedir. Pasta dünyasının en deneyimli isimlerini barındıran kadromuz ile sizlere profesyonel bir hizmet anlayışı içerisinde leziz pastalar sunmaktayız. Siparişlerinizin hazırlanma süreci; ekibimizin sahip olduğu tecrübe ile sizlerin siparişine en uygun malzemeleri özenle seçmesiyle başlamaktadır. Sonrasında seçilen bu malzemeler özenle harmanlanmakta olup pastanızın iç dokusu hazırlanmaktadır. Daha sonra ise ekibimizin yaratıcı ve sanatkâr ruhu devreye girmekte olup, dilediğiniz konsepte uygun tasarımlar yapılmaktadır. Büyük bir uğraş ve özen içerisinde ilerleyen bu süreçleri en çabuk şekilde gerçekleştirerek sizlere yalnıza kaliteli değil, hızlı bir hizmeti sunmanın da gayreti içerisindeyiz.

Pastacılık sektörü sürekli büyüyüp geliştiğinden dolayı, yenilikleri sizler adına düzenli olarak takip etmekteyiz. Pastalarımızın senelerdir vazgeçilmez olan lezzetiyle, sektörün yeniliklerini daima bir araya getirmekteyiz. Eğer sizler de çeşitli organizasyonlarınızın, özel günlerinizin bir parçası olmamızı isterseniz firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR