• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Favino Alsancak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Faika Dirik

Türkiye’nin zengin mutfaklarının, leziz tatlarının bulunduğu Ege’nin incisi İzmir’in yemeklerini sizlere sunmak için hizmetinizdeyiz. Ege mutfağının eşsiz lezzetlerini bizimle tadarken evinizin, annenizin, eşinizin el lezzetini bizimle yaşayın istiyoruz. Yöresel lezzetlerimizle kalmıyoruz, sizler için Türkiye’nin en seçkin yemekleriyle birlikte dünya mutfaklarından enfes yemekler sunmak için çalıyoruz. Zengin Türk ve dünya mutfağıyla da damak tadınız olmak için çalışan bir kuruluşuz.

İzmir’in gözdesi Alsancan Favino Restoran olarak; kaliteli, hijyenik, çeşitli, sağlıklı ve leziz yemeklerimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Seçkin aşçı kadrosu, sağlıklı ve kaliteli malzeme seçimi ile güzel Alsancak’ta sizler için en iyisini yapıyoruz.

Sunumlarımızı disiplinli ve profesyonel ekiplerimizle siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için hazırlıyoruz. Kaliteli olmanın neler gerektirdiğinin bilincinde olarak, sizlere en iyisini sunmak için çalışan kuruluşuz. Vasat restoran mantığını değiştirmiş bir firma olarak gastronomi biliminin gerekliliklerini yerine getirerek sizlere daha iyi hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Dünya mutfaklarından çeşitli seçeneklerle yerli ve yabancı tüm müşterilerimizin damak tadına hitap eden bir kuruluşuz. Konak’ta aradığınız, sevdiğiniz, tekrar tekrar lezzetimizi fark ettiğiniz ve vazgeçemeyeceğiniz lezzetleri üreten bir restoran olmak için varız. Farklı ve zengin menü seçeneklerini daha önce tecrübe ettiğiniz restoranların daha da ötesinde, daha da beğenerek tadabileceğiniz yer biziz. Restoran zincirleri mantığının dışında, en özeli olmak bilinciyle sizlere hizmet sunmak için varız. Lezzet durağınız, damak tadınız, uğrak bir mekanınız ve sizin mutfağınız olmak için biz varız ve sizlerin memnuniyetiyle var olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR