• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Favor Flowers Çiçekçilik

Adres :

Mareşal Çakmak Mahallesi Soğanlı Caddesi Mızrak Sokak No: 1 Güngören/istanbul İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Jale Karaca

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@favorflowera.com

Whatsapp 1:

0 (551) 391 52 83
Favor Flowers Çiçekcilik firması olarak İstanbul-Güngören'de hizmet vermekteyiz. Kurum ofisleri için (Üst Yönetim Katları, Resepsiyon, Toplantı Odaları vb.) özel çiçek tasarımları hazırlıyor, belirlenen günlerde çiçeklerimizi kurumlara teslim ederek çalışma ortamlarının enerjisine katkıda bulunuyoruz. Özel günler, özel organizasyonlar, kurum yıldönümleri ve farklı birçok büyük kurumsal etkinlik için etkinlik temasına özel çiçekler tasarlıyor, bu tasarımlar ile toplu siparişleri hazırlayıp etkinliklere renk katıyoruz.

Misyonumuz,

Favor Flowers Çiçekcilik
, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR