• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fer Yapı Dekorasyon Mantolama

Adres :

- Düzce » Cumayeri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Celal Fer

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 659 75 08

Düzce İç dekorasyon hizmetleri veren Fer Yapı Dekorasyon Mantolama birmilyonnokta.com üyesidir. Yaşam alanlarınız için kurduğunuz hayallere ortak olmak isteriz.

Bilgi donamı ile kaliteden taviz vermeyerek doğru, dürüst, eksiksiz ve profesyonel hizmet anlayışını benimsediğimiz firmamızda ilkemiz güven sağlamaktır. Sizlerin düşlediği talepleri dinleyerek yapınızın uygunluğuna göre projeler sunuyoruz. Evlerinizin mutlu ve sıcak bir yuva olması için özenle titizlik içinde çalışıyoruz.

Boya badana işlemleri mekânlarımızın temiz ve düzenli görünmesini sağlayan en önemli dekorasyon işlemleridir. Mesleğinde uzman boya ustalarımızla temiz ve sorunsuz anahtar teslim hizmeti vermekteyiz. Zengin renk ve model seçeneğimizle birinci sınıf malzemelerle çalışmaktayız. Kişiye özel tasarımları ön planda tutarak sizi mutlu edecek çözümlerle hayalinizi duvarlarınıza yansıtıyoruz.

Dış cephe Mantolama sistemiyle hem ısı ve ses yalıtımı sağlayarak yuvanızın konforunu ön planda tutuyoruz hem de mimari şık bir görsel oluşturuyoruz. Eşsiz mimari ve kaliteden taviz vermeden doğru ve ekonomik sonuçlar sunuyoruz.

İç mimari ve inşaat dekorasyon alanında tüm taleplerinizi tek adreste toplayarak sizleri yormadan gönül rahatlığı ile çalışacağınız bir firma olmaktan onur duyuyoruz. Firma olarak tüm projelerde anahtar teslim hizmet sunmaktayız. İl genelinde en iyi ve en güvenilir olmanın haklı gururunu yaşadığımız bu süreçte yeni projelere de imza atabilmenin heyecanını yaşıyoruz. Detaylı bilgi ve proje danışmanlıklarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaşam alanınız emin ellere ve doğru adrese teslim.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR