• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Fevziye Ekşi Mayalı Köy Ekmeği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emre Şahin

  • firma fb

Sakarya Pamukova köy ekmeği ve unlu mamulleri alanında üstün ve kaliteli hizmette sınır tanımayan Fevziye Ekşi Mayalı Köy Ekmeği firmamız, unlu mamuller sektöründe lider ve öncü hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Sakarya ilimizin Pamukova ilçesi içerisinde köy ekmeği satış işlemlerinde hızlı ve etkin bir şekilde çalışan Fevziye Ekşi Mayalı Köy Ekmeği firmamız, alanında yetkin ve profesyonel çalışmaları ile tanınmaktadır. Sektöründe tanınır marka olan işletmemiz, alanında en çok tercih edilen firmaların da başında gelmekte ve tüm hizmetlerini de genel müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirmektedir.

Bilhassa unlu mamuller ve ekşi mayalı köy ekmeği satışı alanında mükemmel hizmet ve oldukça makul fiyatlar ile öne çıkan Fevziye Ekşi Mayalı Köy Ekmeği işletmemiz, pek değerli müşterilerine yaraşır bir marka olmak adına büyük çaba sarf etmektedir. Oldukça sağlıklı ve besleyici ürünlerle hizmette sınır tanımayan işletmemiz, sektöründe bir numaralı işletme olmak adına canla başla çalışmaya devam etmektedir.

Alanında büyük bir tecrübe sahibi olan ekip kadrosu ile hizmetlerine devam eden Fevziye Ekşi Mayalı Köy Ekmeği markamız, üst düzey kalite hizmet ve makul fiyatlı ücret anlayışından kesinlikle şaşmamaktadır. Sektör devi firma olmak adına büyük bir efor sarf eden ve pek değerli müşterilerine layık olmaya çalışan Fevziye Ekşi Mayalı Köy Ekmeği markamız hizmetlerine şubemiz veya firma GSM telefon numaramız aracılığıyla büyük kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar