• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fırat Bora Kuyumculuk Ve Takı Tasarım Atölyesi

Adres :

Saraylar Mahallesi Belediye İş Hanı No: 77 Merkezefendi Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fırat Bora

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

frt_bora@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 550 21 56

Whatsapp 2:

0 (544) 550 21 56

Fırat Bora Kuyumculuk Ve Takı Tasarım Atölyesi

Altın, pırlanta, elmas tamiratı özel takı tasarımı obje tasarımı mıhlama(taş takma) takı yenileme-cila rodaj işlemleri yapılır. Denizli Merkez de hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.
Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR