• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fırat Pen Mete Yapı

Adres :

Mehmet Akif Ersoy Mah 1828 Sok. No : 18 Esenyurt Esenyurt/istanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Çelik

E-Posta Adresi :

pvcmeteyapi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 463 33 29

Whatsapp 2:

0 (530) 463 33 29

Dekorasyon, yaşam alanlarının çok daha estetik ve çok daha fonksiyonel hale gelmesini sağlar. Yaşam alanları, çalışma ortamları dekorasyon uygulamaları sayesinde daha konforlu hale getirilebilir. Aynı zamanda kişisel tercih ve beğenilerle kimlik kazanabilir. Bunun için ihtiyacınız olan işinde uzman, deneyimli, profesyonel bir firma ile işbirliği yapmaktır. İstanbul Esenyurt’ta faaliyet gösteren Fırat Pen Mete Yapı firmamız uzun yıllardır bu alanda çalışmakta, her yıl yüzlerce uygulamaya imza atarak yapılara tarz katmaktadır.

İstanbul iç dekorasyon sektörünün yola çıktığımız ilk günden bu yana en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen firması konumunda bulunuyoruz. Çalışmalarımızda kalite arayışını daima canlı tutarak müşterilerimizi her zaman daha iyisiyle buluşturmak için gelişimimizi sürdürüyoruz. Özellikle teknoloji alanındaki yeniliklerin ve gelişimlerin yakın takipçisi olarak benzersiz uygulamalar hayata geçiriyoruz.

Fırat Pen Mete Yapı olarak her biri alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli bir kadro ile çalışıyoruz. Personellerimizin tamamı işini büyük bir heyecanla yapmakta, özveriyle hareket etmekte, müşterilerimizin memnuniyetini önemsemektedir. İhtiyaçların tespitini en iyi şekilde yaparak en doru zamanda, istenilen haliyle çözüm üretmekteyiz. Dürüst, kaliteli, yenilikçi hizmet ilkesiyle bulunduğumuz alanda, geniş ürün yelpazemizle her ihtiyacı karşılayabiliyoruz. Cam balkon imalatı, alüminyum doğrama işleri, panjur sistemleri, sineklik imalatı, PVC doğrama işleri, cam balkon çeşitleri ve çok daha fazlasını mekâna uygun ölçülerde projelendiriyor, uygun fiyatlı çözümlere imza atıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR