• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fit Life Aktif Yaşam Merkezi

Adres :

Yurt Mahallesi 71493. Sokak No: 5-2 Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Türkay Çınaroğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

turkaycinaroglu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 493 45 89

Whatsapp 2:

0 (531) 493 45 89
Fit Life Aktif Yaşam Merkezi olarak çukurova thermo tablet yağ yakıcı,çukurova shake ile 21 günde değişim,çukurova kişiye özel beslenme programı,çukurova shake ile beslenme,çukurova herbalife ürün tanıtımı,çukurova herbalife üyelik,çukurova herbalife ürün satışı,çukurova aşağı kilo kontrolü,çukurova yukarı kilo kontrolü,çukurova aktif yaşam danışmanı vb alanda hizmet vermekteyiz.
ASIL ÜYE OLUNUR?
Herbalife, ürünlerini Doğrudan Satış yöntemi ile satmaktadır. Doğrudan satış, bir Üyenin ürünü tüketicilere kendi evlerinde, iş yerlerinde ya da perakende satış mağazası olmayan başka bir yerde tanıtmasıdır. Bu sisteme göre Bağımsız Herbalife Üyeleri, ürünleri müşterilerine satmak üzere Herbalife'tan satın alırlar. Yani Herbalife ürünlerini satın almak ve satmak için bir Bağımsız Herbalife Üyesi olmanız gerekmektedir.
Bağımsız Herbalife Üyesi olmak çok kolaydır. Bütün yapmanız gereken bir Bağımsız Herbalife Üyesi'nden Herbalife Üye Paketi’ni satın almaktır. Alacağınız Üye Paketi’nde size yardımcı olacak malzemeler ve bir Üyelik Başvuru Formu bulunur. Başvuru formunu doldurarak, T.C. Nüfus Cüzdanınızın her iki yüzünün bir fotokopisini de ekledikten sonra formda belirtilen adreste bulunan merkezimize posta ile gönderebilirsiniz. Başvuru işlemleriniz tamamlandığında Üyeliğiniz geçerli hale gelir. Böylece bir Bağımsız Herbalife Üyesi'nin tüm hak ve yükümlülüklerine sahip olursunuz. İlk satışınızdan itibaren ekstra gelir elde etmeye başlayabilirsiniz!
Tüm görüş ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR