• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Fitvücut Sağlıklı Yaşam Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Halil İbrahim Biçer

  • firma fb

Günlük hayatın stresi, düzensiz beslenme, spora ayıracak yeterli vakti bulamamak, geçmek bilmeyen yorgunluk ve bu gibi olumsuzlukların beraberinde gelen kilo problemleri… Günümüzde bunlardan en az bir tanesini bile yaşamayan yoktur. Ancak koşullar neyi getirirse getirsin sabah yataktan kalkarken güne mutlu ve özgüvenli başlamak isteriz. Kendimizi daha iyi hissetmek için birçok yol arar, deneriz. Firmamız bu yolun sağlıktan geçen bir değişim süreci olduğuna inan bir kuruluş olarak doğmuştur. Bu değişimi dışardan ve içerden desteklemek için kurulmuş olan firmamız, 1980 yılında ABD’de kurulmuştur. Sağlıklı değişim yolunda ilerleyen firmamız, bugün 90’dan fazla ülkede talep görmektedir.

Antalya sağlık sektöründe “sağlıklı birey kaliteli hayat” prensibiyle Herbalife International olarak hizmet vermekteyiz. Kilo kontrolü, öğün yerine geçen gıdalar, kişisel bakım ürünleri, enerji ve fitness ürünleri gibi hayatınızı çok yönlü değişime hazırlayan ürünlerimiz, alanında uzman Nobel Ödüllü bilim adamları tarafından hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. Sağlıklı yaşama önem veriyor, verdiğimiz bu önemi sunduğumuz ürünlerle gösteriyoruz.

Kendi işimizi yaparken aynı zamanda ihtiyacı olan herkese kapısını açan firmamız, çalışanlarına bağımsız iş kolu olarak da imkân sağlamaktadır. Doğrudan satış ilkesiyle insanların maddi ihtiyaçlarına cevap veren firmamız, sunduğu iş olanağında asla çalışanını yalnız bırakmamaktadır. Herbalife danışmanları aracılığı ile ihtiyacı olan her konuda eğitimle desteklemektedir. Antalya’nın sağlıklı ve kazançlı firması olarak tanınıyor olmak ve kendini onlarca ülkede ispatlamış bir markanın öncülüğünü yapmak bizlere gurur vermektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR