• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Fizyo Keşan

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fizyoterapist Ecem Nur Kaya

  • firma fb
  • firma instagram

Fizyo Keşan tedavi merkezimiz Edirne Keşan’da birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam etmekte, ilk günden bu yana sağlık sorunlarının üstesinde en iyi şekilde gelmeye yardımcı olmaktadır. İnsan sağlığı çok değerlidir. Fakat hastalık ve sağlık sorunları da hayatın bir parçasıdır. Her insan kimi zaman kısa süreli kimi zaman uzun süreli sağlık sorunları yaşayabilir ve bunlar yaşam kalitesi üzerinde olumsuz etkilere neden olabilir.

Günümüzde tıp alanında çok büyük gelişmeler olmakta, daha sağlıklı ve daha zinde bir yaşam için tedavi yolları araştırılmaktadır. İnsan vücudu zerrelerine kadar tanınmaya çalışılmakta, buna yönelik tedavilerle sağlık sorunlarının üstesinden gelinmeye çalışılmaktadır. Bu noktada doğru kişilerden doğru yardımı alabilirseniz pek çok sorundan kurtulabilir, yaşam kalitenizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Fizyoterapi merkezimizde bizler bunu sağlamaya çalışıyor, bilimin ortaya koyduğu tedavi yöntemlerini hastalarımıza uyarlayarak tedavi etmeye çalışıyoruz.

Edirne sağlık sektörünün liderlerinden birisi olarak ilk günden itibaren özveriyle çalışıyoruz. Bu nedenle kısa sürede yoğun bir ilgiyle karşılaştık ve bölgemizin en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen sağlık merkezlerinden birisi haline geldik. Yine de çalışmalarımıza aralıksız devam ediyor, daima daha fazlası ve daha iyisi için çabalıyoruz.

Alanında yetişmiş, eğitimlerini tamamlamış, sürekli kendini geliştiren fizyoterapi ekibimizle birlikte her yaştan kişiye hizmet veriyoruz. Fizik tedavi danışmanlığı, bel fıtığı tedavisi, golfçü dirseği tedavisi, çapraz bağ tedavisi ve daha fazlasını yapıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar