• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyolady Pilates

Adres :

Siyavuşpaşa Mahallesi Fındık Sokak İslamoğlu Apt. No: 10c İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülendam Deniz Büber

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

fizyoladypilates@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 574 23 03

Fizyolady Pilates isimli firmamız İstanbul’da spor alanında birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Bahçelievler’de size en yakın pilates salonu olarak hizmet veren merkezimizde formunuzu istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirirsiniz.

Pilates sağlık durumunu korumak, vücudu istenilen forma sokmak için etkili sporlardandır. Yapılan hareketlerin etkili ve istenilen sonuçları verebilmesi için pilatesin profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılması gerekmektedir. İstanbul spor alanında hizmet veren merkezimizde profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde pilates yapabilir, kilo durumunuzu sağlıklı şekilde dengeleyebilirsiniz. Profesyonel pilates eğitmenimiz egzersizleri doğru şekilde yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca anne adayları için hamile pilatesi seanslarımız ile hem bebek hem de anne sağlığını koruruz, hamilelik sürecinin vücut üzerinde deforme oluşturmasının önüne hamile pilatesi ile geçebilirsiniz.

Pilates salonumuzda vücudunuzda bulunan kas, yağ ve su oranını ortaya koyan vücut analizi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Uygulanacak egzersiz programlarınız bu ölçümler doğrultusunda gerçekleştirilir. Merkezimizde kadınlara özel pilates dersleri de verilmektedir.

Vücut esnemesini, güçlenmesini özel olarak tasarlanan aletler ile sağlayan reformer pilatesi salonumuzda verilmektedir. Reformer pilatese başlamadan önce nefes eğitiminizin yeterli olduğundan emin olur, karın kaslarınızı doğru şekilde çalıştırmanızı sağlarız. Gerçekleştirdiğimiz ön işlemler pilates esnasında kaslarınızın zarar görmesini engeller.

Siz de pilates sayesinde istediğiniz vücut hatlarına sahip olmak, sağlıklı şekilde kilo vermek veya formunuzu korumak istiyorsanız Bahçelievler’de size en yakın pilates salonu olarak hizmet veren merkezimizi ve profesyonel pilates eğitmenimizi tercih ediniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR