• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Fizyoterapist Merve Kırıcı ( Çankaya Uzman Fizyoterapist )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Merve Kırıcı

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Kurumumuz Ankara sağlık sektöründe bilimsel bilgiler doğrultusunda fizik tedavi merkezi olarak hizmet vermek adına açılmıştır. Kliniğimizin kuruluş amacı, gerek sağlık sorunların çözümü gerekse rehabilitasyon merkezi olarak işleyişini devam ettirmektedir. Danışanlarımızın gereksinimleri göz önünde bulundurularak, bireye özel tedavi yöntemleri ile yaşam standartlarını arttırmaya çalışmaktayız. Bu hedefimizin yolunda ilerlerken siz değerli danışanlarımıza bilimsel uygulamaları paylaşarak, yaşamlarında destek olmayı amaçladık.

Ankara/ Çankaya’ da kliniğimizin sizlere sunduğu bazı hizmetler; bel ağrısı tedavisi, diz ağrısı tedavisi, omuz ağrısı tedavisi, manuel terapi, boyun fıtığı tedavisi, duruş bozukluğu tedavisi, ameliyat sonrası fizik tedavi ile geniş çaplı bir rehabilitasyon merkezidir. Özellikle hamilelik döneminde manuel terapi yöntemini ve egzersiz yöntemini kullanıyoruz.

Danışanlarımızın bizi tercih etmesindeki en önemli etken , doğru ve kaliteli hizmeti aynı anda sunmaktır. Kliniğimiz dünya gelişmelerini takip ederek, yeniliklere açık ve tüm gelişmeleri yakından izlemektedir. Sağlık sektöründe her zaman başarıları ile örnek alınmayı hedefleyen firmamız, gün geçtikçe bu amaç doğrultusunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Danışanlarımız ve hastalarımız ile daha etkin iletişim kurmanın yollarını bularak, onları bu tedavi süreci boyunca destek olmak bizim tek ve en önemli görevimizdir. Kişiye özel egzersiz programları ile bütün hastalarımıza ayrı bir tedavi süreci uyguluyoruz. Firma olarak amacımız gün geçtikçe yeniliklerimiz ve başarılarımız ile tanınırlığımızı arttırarak daha geniş kitlelere ulaşmaktır.

ankara çankaya en yakın fizyoterapist,
ankara çankaya en iyi fizyoterapist,
ankara çankaya profesyonel fizyoterepist,
ankara çankaya alo fizyoterapist,
ankara çankaya uzman fizyoterapist,
çankaya en yakın fizyoterapist,
çankaya en iyi fizyoterapist,
çankaya profesyonel fizyoterepist,
çankaya alo fizyoterapist,
çankaya uzman fizyoterapist,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR