• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fizyoterapist Ömer Dursun Gürgen

Adres :

İstiklal Mahallesi İki Eylül Caddesi Erkara İş Merkezi No : 60 / 18 Kat: 4 Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Dursun Gürgen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 547 11 85

Eskişehir’de sağlık sektöründe faaliyette bulunan Fizyoterapist Ömer Dursun Gürgen birmilyonnokta.com sitesi üyelerinden biridir. Fizyoterapi, çeşitli kaza ve hastalıklar sonucunda fonksiyonların bozulmasında kullanılan tedavi çeşididir. Bu tedavi yönteminde hedeflenen, kişilerin hareket kabiliyetlerini kazanmalarına ve korumalarına yardımcı olmaktır. Hayat kalitesini doğrudan etkileyen bu tedavi yönteminin uzman ve alanında deneyimli kişiler tarafından yapılması sağlık açısından son derece önemlidir.

Fizyoterapist Ömer Dursun Gürgen, alanında başarılı bir biçimde eğitimlerini tamamlayarak engin tecrübeleriyle hastalara hizmet vermektedir. Öncelikle kliniğimizde, şikâyet edilen rahatsızlık konusunda gerekli kontroller sağlanarak uygulanacak tedaviye karar verilir. Yanlış tedavi ve vücudu gereksiz zorlamaların getirebileceği risklerin farkında olarak hastalarımızın sorunlarını dikkatli bir şekilde gözlemleyip inceliyoruz. Bu kapsamda da doğru tedavileri uzman ellerle gerçekleştirerek sorunları kısa sürede çözmeyi hedefliyoruz. Kliniğimizde sinir sıkışması, sırtta kamburluk, postür bozukluğu, cerrahi müdahale sonrası rehabilitasyon, omurilik daralması, bel ve boyun fıtığı ve ağrıları ve diğer rahatsızlıklar için çeşitli tedaviler uyguluyoruz. Kapsamlı ve dikkatli çalışmalarımız sonucunda aldığımız neticelerden mutluluk duyuyoruz.

Eskişehir sağlık sektöründe yer alan kliniğimiz, hastalara en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Uzmanımız alanında başarılarıyla adından söz ettirirken alandaki değişiklik ve yenilikleri sıkı bir biçimde takip ederek kendini yenilemeyi ve geliştirmeyi sürdürür. İşimize verdiğimiz önem neticesinde tedavilerden aldığımız başarılı sonuçlardan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Bu başarıların sürmesi için çalışmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR