• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Florium Design

Sektör :

Yetkili Kişi :

Enes Güley - Necati Yurtsever

Florium desing olarak Karaman Merkezde hizmet veren işletmemiz, Karaman çiçek ve hediye sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisidir. Firma olarak yenilikçi çözümler üretiyor ve dünya standartlarında uygulamalar hayata geçiriyoruz. Hem ilimizin hem de Türkiye’nin lider firmalarından birisi olmak için çok geniş bir alanda hizmet veriyor, her ihtiyaca ve zevke uygun çözümler üretmeye çalışıyoruz.

İşletme olarak alanında yetişmiş, profesyonel bir ekiple çalışmaya ilk günden bu yana büyük önem veriyoruz. Uzman personellerimizin her biri işini zevkle yapan, büyük bir heyecan duyan ve kendilerini sürekli geliştiren kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede sektördeki yenilikleri yakından takip ediyoruz ve en yeni moda ürünleri kendi özgün tasarımlarımızı da katarak siz kıymetli müşterilerimize sunuyoruz. Sizlerin taleplerini en doğru ürünlerle karşılayabilmekte ve en trend uygulamaları takip edebilmekteyiz. Böylece kaliteli hizmet anlayışımızı her daim canlı tutmakta, ön plana kaliteyi alarak yolumuza devam etmekteyiz.

İşletme olarak marka değerimizi her geçen gün sizlerle birlikte daha ileriye taşıyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan yaklaşımımızla profesyonel çözümler üretiyoruz. En özel günleriniz içi en güzel hediyeleri hazırlıyor, sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz ve yüzlerini güldürebileceğiniz çalışmalar ortaya koyuyoruz. Mutluluğunuzla mutlu olmanın keyfini yaşayarak motivasyonumuzu hep daha iyiyi bulmak adına kullanıyoruz. Benzersiz ve özgün modellerimiz ile siz müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırarak yol almayı sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR