• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

For Life Buharlı Oto Yıkama Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Bozdemir

For Life Buharlı Oto Yıkama Merkezi olarak İstanbul Beylikdüzü’nde hizmet veren firmamız oto yıkama sektörüne yeni bir soluk getirmiş, kurulduğu günden bu yana yeniliklerin adresi olarak adeta sektörü baştan dizayn etmiştir.

İstanbul otomotiv sektöründe 2002 yılından bu yana kalitenin değişmeyen adresi olmayı sürdüren işletmemiz “Her zaman parlak Daima Parlak” sloganıyla müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmıştır. Kaliteli işçilik ve son teknoloji ekipmanların yer aldığı merkezimizde personellerimiz her zaman en iyisini müşterilerimize sunuyor. Kişiselleştirilmiş çözümler üreterek hızlı ve kaliteli sonuçlar elde ediyor.

Oto yıkama, oto kuaför, buharlı araç temizleme, oto boya koruma, oto jant temizliği, oto seramik kaplama, oto iç dış detaylı temizlik, oto koltuk yıkama, araç temizleme ve daha onlarca farklı uygulamayı firmamızda bulabilirsiniz. Araçlarınızı arzuladığınız temizliğin çok daha üstünde bir performansla pırıl pırıl teslim alabilirsiniz. Yaptığımız uygulamalarla araçlarınız dış etkenlere karşı daha dayanıklı ve korunaklı hale gelir. Şık görünümlerini daha uzun süre muhafaza ederler.

Son teknoloji ürünlerinin ve doğal temizlik malzemelerinin kullanıldığı firmamızda nano-teknoloji ürünlerle buharlı yıkama hizmeti veriyoruz. Buharlı yıkama uygulamamız ile araçlarınız derinlemesine temizlenir. En zor lekeler dahi kolayca çıkar. Üstelik bu uygulamamız ile araçlarınızdaki görünmeyen bakteriler de arındırılmış olur. Kötü kokular tamamen silinir. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığına uygun hale gelir. Adeta ilk günkü tasarımına kavuşur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR